“Uzdrowicielem jest ktoś, kto wyzwala w tobie twoją zdolność uzdrawiania siebie.”

Nazywam się Joanna Przybyła i miło mi powitać Cię w mojej przestrzeni poświęconej uzdrawianiu, relaksacji i terapiom. Będę Twoim przewodnikiem na ścieżce transformacji. Będę towarzyszyć Ci w całościowej przemianie Twojej kondycji psychofizycznej i duchowej. Podpowiem Ci, jak usłyszeć i skontaktować się ze swoim wnętrzem, odzyskać zdrowie, harmonię i radość. Z moich terapeutycznych sesji wyjdziesz z nową energią do życia.

Z powołania jestem uzdrowicielką zafascynowaną medycyną drgań, a w codziennym życiu ekspertką i praktykiem w zakresie terapii holistycznych wspomagających zdrowie, przywracających dobre samopoczucie, równowagę psychofizyczną i piękno fizyczne, uznając aspekt duchowości człowieka. Dla wielu jestem przewodniczka duchową. Specjalizuję się w terapiach dźwiękiem wykorzystujących uzdrawiające wibracje mis, gongów i Sonora Sound Tube, terapiach manualnych zakorzenionych w dalekowschodnich tradycjach, takich jak japoński masaż shiatsu zwany również akupunktura bez igieł, odmładzający cosmolifting i hawajska praca z ciałem Lom Lomi Nui. W pracy wykorzystuję wibrację liczb numeroligii  karmicznej.  Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, prowadzę do miejsc w podświadomości, gdzie uzdrawiasz się z niekorzystnych programów i wzorców. W indywidualnych sesjach pracuję metoda Life Flow Healing prowadząc cię do pełni zdrowia, na wszystkich poziomach życia. Jestem towarzyszką w żałobie Wykorzystuję również elementy współczesnej psychologii, dzięki czemu podczas sesji terapeutycznych nie tylko masz szansę zadbać o swoje ciało i przywrócić prawidłową pracę wszystkich narządów swojego organizmu, ale również zatroszczyć się o równowagę swojego umysłu i harmonię ducha, tak aby tworzyły jedną współdziałającą na wszystkich poziomach całość.

Ukończyłam studia na kierunkach odnowy biologicznej i dietetyki, pedagogiki promocji zdrowia, jogi i relaksacji oraz zarządzania hotelami welless i spa.
Jestem nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Holistyczną wiedzą na temat terapii dzielę się ze studentami, wykładając na uczelniach wyższych i akademiach.  W wolnych chwilach  pracuję z głosem, tańczę hawajski taniec hula i praktykując chiński Quigong.

Jestem entuzjastką życia, miłośniczką pracy z drugim człowiekiem, celebrującą każdy dzień w miłości i akceptacji <3