Jestem tutaj dla Ciebie, by Ci pomóc, wysłuchać Cię, uznać, byś mógł/mogła w stworzonej przeze mnie dla Ciebie przestrzeni odnaleźć siebie, sens, drogę życiową, rozwinąć się, poszerzyć swoją świadomość, odnaleźć najlepszy kierunek, przetransformować i uzdrowić się. W pracy kieruję się intuicją, wewnętrznym wiedzeniem, nauką, doświadczeniem i tym, co dało mi wykształcenie.

sesje indywidualne

Moje kompetencje

Posiadam dyplom Mastera NLP co umożliwia wielopoziomową pracę i głębokie oddziaływanie w wielu obszarach Twojego życia. Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką Omni Hipnosis Training Center oraz Ericson Hipnosis, absolwentką 2,5 letniej Szkoły Transformacji Life Flow Healing. Akademickie wykształcenie nadało mi tytuły pedagoga promocji zdrowia, dietetyka, specjalistki odnowy biologicznej, uzyskałam również dyplom z jogi i relaksacji. W kilkunastoletniej podróży poszukiwania siebie i szczęśliwego życia doświadczyłam uzdrawiającej mocy dźwięku /jestem practikerem terapii dźwiękiem wg metody Petera Hessa/, masażu Lomi Lomi Nui /jestem nauczycielką wg Aloha Internatioal z Hawajów/, śpiewu, jogi, qigong, tańca Hula, numerologii, medytacji, modlitwy, fizyki kwantowej, wiary i miłości.

W indywidualnych sesjach pracuję z Twoimi częściami nieświadomymi (podświadomością, nadświadomością), dotarcie do ukrytych programów i przekonań pozwala wykorzystać ich wielki potencjał, dać nowe wzorce działania, uleczając życie człowieka, na wielu obszarach.

Wykorzystuję nieskończone możliwości Twojego umysłu, by poprzez procesy neurologiczne w połączeniu z procesami  językowymi, wzorami behawioralnymi wyuczonymi poprzez doświadczenie dać wyjątkowe możliwości zmiany, aby osiągnąć wyznaczony cele w życiu.

Korzystając z osiągnięć nauki w obszarze epigenetyki (głównie prace Brucea Liptona) i mechaniki kwantowej (w obszarze badań od lat `20 poprzedniego stulecia), dokonujemy (ja z Tobą) zmian i optymalizujemy potencjał umysłu i ekspresji genów czyli biologii komórek w Twoim ciele. Pracuję ze szczytowymi stanami świadomości.

Ponieważ moja praca jest holistyczna (ciało + umysł + dusza) wprowadzam do sesji całą moją, bogatą wiedzę o ciele, jego funkcjonowaniu i komunikowaniu. Wykonuję również regres do wczesnych wydarzeń rozwojowych oraz zdarzeń z poprzednich inkarnacji by uzdrowić i wykorzystać tę wiedzę w celu poprawy obecnego życia.

Wykorzystuję Time Line Therapy, integrację części i pracę traumami oraz wieloma innymi technikami, dobierając to co w Twoim temacie jest najskuteczniejsze.

 

 

W czym mogę Ci pomóc?

 • Doświadczasz w życiu powtarzających się sytuacji, schematów zachowań z którymi sobie nie radzisz i potrzebujesz pomocy, wsparcia?
 • Czujesz się samotny(a), związki nie satysfakcjonują Cię,  tęsknisz za bliskością?
 • Poszukujesz osobistej ścieżki rozwoju, chcesz podnosić świadomość, próbowałe(a)ś już wielu metod ale nie widzisz rezultatów, nie wiesz od czego zacząć?
 • Masz problemy zdrowotne, choroby psychosomatyczne, brak energii życiowej?
 • Lęki uniemożliwiają Ci satysfakcjonujące funkcjonowanie?
 • “Zawsze coś jest nie tak” w sprawach zawodowych, prywatnych, finansowych…?
 • Chcesz w końcu poczuć co znaczy pokochać siebie?
 • Czujesz, że masz w sobie wielką tajemnicę, może coś, czego boisz się odkryć a to ogranicza Cię?

Korzyści z terapii:

 • Odblokujesz naturalne potencjały, poprzez rozpuszczenie traum i blokujących wzorców
 • Dotrzesz do prawdziwego źródła problemu i uzdrowisz, to uwolni Cię od problemów
 • Uwolnisz się od ograniczających Cię blokad i przekonań
 • Wyzwolisz się od smutku, żalu, zobojętnienia, Twój nastrój i energia życiowa zdecydowanie się poprawią
 • Odzyskasz naturalne dary odzyskując pierwotne stany świadomości
 • Poczujesz spokój, staniesz się mniej pobudliwy(a), bardziej obecny(a) w swoim życiu
 • Zaczniesz prawdziwie czuć emocje, odblokujesz swoje ciało i znowu będziesz czerpać informacje z niego płynące
 • Odnajdziesz swoją drogę, powołanie, Twój świat nabierze barw
 • Poczujesz się wolny(a) a w życiu zaczniesz doświadczać neutralności, wyciszenia i prawdy istnienia
 • Odnajdziesz siebie, zrozumiesz i uznasz swoje potrzeby

Jeśli jest potrzeba, do terapii włączam pracę przez ciało, masaż, terapię dźwiękiem Sonory, oddech, ruch, medytację, uczę relaksacji i odczuwania prze ciało.

Szkoła mojego życia

Szkoły i certyfikaty dały mi narzędzia i wiedzę pochodzącą z nauki. Doświadczenie życiowe od wczesnego dzieciństwa, moja zmiana i praca z drugim człowiekiem otworzyły serce, zaufałam sobie i uznałam, że wszystkie odpowiedzi są we mnie. Doświadczyłam i poznałam wspaniałe, skuteczne techniki i narzędzia dające trwałe efekty w życiu. Dzisiaj wiem, czuję, że zmiana jest dobra. Ufam i dzielę się z Tobą wszystkim co najlepsze abyś doświadczał(a) szczęścia.

Inwestycja:

450 zł  pojedyncza   1,5h – 2h 

-11%, 1600 zł  4 sesje – do wykorzystania 1,5 m-ca

-23%, 2800 zł pakiet 8 sesji – do wykorzystania przez 3 m-ce

-33%, 3600 zł pakiet 12 sesji – do wykorzystania przez 6 m-cy

Zadbaj o siebie kompleksowo. Pakiet Perfecy Care dla umysłu, emocji, ciała, energetyki i ducha. Daj sobie trzy miesiące do powrótu do równowagi.

Pakiet zawiera: 4 sesje indywidualne, 2 rytuały Lomi Lomi Nui, 2 sesje w Sonorze, 1 terapia energetyczna Marma -25%, 2500 zł – do wykorzystania przez 3 m-ce

 

Sesje stacjonarnie, w wybranych przypadkach również online.