„Uzdrowicielem jest ktoś, kto wyzwala w tobie twoją zdolność uzdrawiania siebie.”

Nazywam się Joanna Przybyła i miło mi powitać Cię w mojej przestrzeni poświęconej uzdrawianiu, relaksacji i terapiom. Będę Twoim przewodnikiem na ścieżce transformacji. Będę towarzyszyć Ci w całościowej przemianie Twojej kondycji psychofizycznej i duchowej. Podpowiem Ci, jak usłyszeć i skontaktować się ze swoim wnętrzem, odzyskać zdrowie, harmonię i radość. Z moich terapeutycznych sesji wyjdziesz z nową energią do życia.

Z powołania jestem uzdrowicielką zafascynowaną medycyną drgań, a w codziennym życiu ekspertką i praktykiem w zakresie terapii holistycznych wspomagających zdrowie, przywracających dobre samopoczucie, równowagę psychofizyczną i piękno fizyczne, uznając aspekt duchowości człowieka. Dla wielu jestem przewodniczka duchową. Specjalizuję się w terapiach dźwiękiem wykorzystujących uzdrawiające wibracje mis, gongów i sonory, terapiach manualnych zakorzenionych w dalekowschodnich tradycjach, takich jak japoński masaż shiatsu zwany również akupunktura bez igieł, odmładzający cosmolifting i hawajska praca z ciałem Lom Lomi Nui. W pracy wykorzystuję wibrację liczb numeroligii  karmicznej.  Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, prowadzę do miejsc w podświadomości, gdzie uzdrawiasz się z niekorzystnych programów i wzorców. W indywidualnych sesjach pracuję metoda Life Flow Healing prowadząc cię do pełni zdrowia, na wszystkich poziomach życia. Jestem praktykiem. Wykorzystuję również elementy współczesnej psychologii, dzięki czemu podczas sesji terapeutycznych nie tylko masz szansę zadbać o swoje ciało i przywrócić prawidłową pracę wszystkich narządów swojego organizmu, ale również zatroszczyć się o równowagę swojego umysłu i harmonię ducha, tak aby tworzyły jedną współdziałającą na wszystkich poziomach całość.

Ukończyłam studia na kierunkach odnowy biologicznej i dietetyki, pedagogiki promocji zdrowia, jogi i relaksacji oraz zarządzania hotelami welless i spa.
Jestem nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Holistyczną wiedzą na temat terapii dzielę się ze studentami, wykładając na uczelniach wyższych i akademiach.  W wolnych chwilach  pracuję z głosem, tańczę hawajski taniec hula i praktykując chiński Quigong.

Jestem entuzjastką życia, miłośniczką pracy z drugim człowiekiem, celebrującą każdy dzień w miłości i akceptacji <3