Sonora

 

Od tysięcy lat etniczne kultury na całym świecie wykorzystywały medycynę drgań do równoważenia energii umysłu, ciała i ducha. Obecnie lekarze medycyny zachodu również wykorzystują tę wiedzę w leczeniu wielu schorzeń, przywracaniu energetycznej równowagi i wspomaganiu ogólnej witalności. Wejdź do kapsuły
i rozpłyń się w uzdrawiających falach dźwięku.

Sonora  – dla kogo?

Dla osób chcących wejść w pełni zintegrowaną wibrację z harmonią wszechświata, przenieść się w wymiar, gdzie tryskają źródła ich własnej mocy i powrócić na Ziemię w pełni swojego potencjału, energii i sił witalnych.

Co to jest Sonora?

Portal. Instrument terapeutyczny. Futurystyczna kapsuła dźwiękowa opracowana przez lutników i dostrojona do częstotliwości 432Hz. Wibracje 56 strun tworzą fale dźwiękowe i alikwoty, które rozchodzą się w jej wnętrzu, aby wymasować Twoje ciało, umysł i duszę.

Dlaczego 432Hz?

Dźwięk 432Hz jest dźwiękiem naturalnym, klarownym, harmonijnym i przyjemnym w odbiorze. Jest głosem Wszechświata. Posiada właściwości uzdrawiające. Ta częstotliwość występuje w przyrodzie na każdym kroku. Usłyszymy ją w szumie drzew, w śpiewie ptaków, w szemrzącym strumyku i brzęczeniu trzmiela. Częstotliwość
ta nazywana jest pitagorejską, ponieważ to Pitagoras pierwszy opracował jej zasady. W starożytności instrumenty strojono w oparciu o dźwięk 432Hz.

Jak działa?

Każdy z nas wibruje w niepowtarzalny sposób. Sonora sprawia, że możesz poczuj swoją wibrację i dorzuć własną nutę do muzyki wszechświata. Aby wyruszyć w podróż ku odkrywaniu swojej mocy – wystarczy położyć się w tubie dźwiękowej. Fale dźwiękowe obmywają Twoje ciało, wyzwalając je z więzów grawitacji i uruchamiając odpowiednie programy naprawcze. Miękkie brzmienia odprężają umysł. Osiągasz stan głębokiej relaksacji. Odzyskujesz wewnętrzny spokój oraz siły witalne.

Wibracje dźwiękowe skanują Cię na wszystkich poziomach, przechodząc przez mięśnie, nerwy, tkanki i komórki, aby dotrzeć do miejsc, które potrzebują przeprogramowania i zharmonizowania. Wyzwalają Cię od napięć, uwalniają emocje, regenerują centra energetyczne, poprawiają samopoczucie i przyspieszają metabolizm. Twój oddech i serce uspokajają się. Odzyskujesz równowagę. Spotykasz się ze sobą. Jesteś.

Sonora w Vogue

Sonora w Wysokich Obcasach

Sonora w kobieta.gazeta.pl

Sonora w TVP2 PnŚ

Sesja 50 min / 250 zł, kupując dwie lub więcej 50 min / 200 zł

przy dowolnym masażu 30 min / 100 zł

 

Posłuchaj Sonory

Kliknij poniżej w Play i posłuchaj niesamowitego dźwięku!