szkolenia i warsztaty

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Najbliższy termin Kino Mana I 21-25.08.2024

W czasie warsztatu nauczysz się ✅ techniki masażu Lomi Lomi Nui,  ✅ energetyki Lomi Lomi Nui ✅ podstaw tańca Hula i pieśni hawajskich ✅ techniki oddechowej i pracy z własnym ciałem ✅ hawajskiej medytacji i rytuałów ✅ filozofii Huny, zbieżnej z założeniami fizyki kwantowej ✅ bhp pracy, w energii, przy stole, w relacji ✅ Kahi Loa, szamańskiego masażu energetycznego

Zanurzysz się w żywiołach, doświadczysz ich w sobie i przejawisz w masażu, świadomie zaprosisz do życia. Przekonasz się, Lomi to najprostszy masaż ever! Zaskoczy Cię, jak bardzo jest skuteczny w pracy z drugim człowiekiem.

W czasie warsztatu będziesz doświadczać, czuć, cieszyć się praktyką i spotkaniem, śmiać się, może wzruszać, na pewno będzie inaczej niż do tej pory. Będziesz transformować w sobie, doświadczać swojej doskonałości i radości.

Będziesz mieć okazję być sobą w najprawdziwszej postaci, bez oceny, oczekiwań. Jesteś mile widziany(a) takim jakim jesteś.

Duży nacisk kładę na sam masaż to on jest najistotniejszy, technika, poczucie i zrozumienie ciała, bezpieczeństwo obydwu stron, zadbanie o ciało osoby masowanej, jak również masażysty. Wprowadzam w świat emocji i duchowy. W trakcie nauki bardzo zmienia się percepcja siebie i otoczenia, rośnie samoświadomość, a wraz z nią zrozumienie i wiedza. Uczę Kino Mana wg Aloha International,  linii przekazu: Kahuna Abraham Kawai’i (masaż), Serge Kahili King`a (filozofia) i Loea Kawaikapuokalani Hewett’a (Hula). Przekazuję też moją wiedzę i ogromne doświadczenie w pracy ze sobą i drugim człowiekiem.

Warsztat ze mną, to również, a może przede wszystkim, głęboki proces odkrywania siebie, transformacji: 💫 praca z ciałem a poprzez to z podświadomością, intuicją 💫 świadomość emocji i przetransformowanie ich 💫 zauważenie i nadanie kierunku swoim myślom 💫 wejście w działanie, ruch, które jest niezbędnym elementem życia i masażu

💌
Kurs odbędzie się w moim studio Lirowa 26 lok U2, w Warszawie, w dniach:
21/08/2024 środa 17:00 – 21:00
22/08/2024 czwartek 9:00 – 15:00
23/08/2024 piątek 9:00-15:00
24/08/2024 sobota 9:00 – 16:00
25/08/2024 niedziela 9:00 – 15:00
Możliwość dofinansowania z UE, usługa wpisana do BUR.
Inwestycja:
Kino Mana I:
2500 zł,
Przyjdź z przyjacielem/przyjaciółką otrzymacie dodatkowe 150 zł zniżki.

Praktyka uważności i medytacji od podstaw, wtorki godz.19:00

Zapraszam na cykliczne spotkania , które odbywają się w przyjaznej atmosferze studia. Każde spotkanie poświęcone jest eksploracji różnych technik medytacyjnych, służących poprawie samopoczucia i koncentracji.
Co otrzymasz:
🍃 wprowadzenie do różnych technik medytacyjnych.
🍃 praktykę w grupie pod profesjonalnym nadzorem.
🍃 wsparcie i dyskusję z innymi uczestnikami.
🍃 możliwość korzystania z puf do medytacji i krzeseł dla osób z ograniczeniami fizycznymi.
🍃 miło i pożytecznie spędzony czas.
Korzyści:
🌱 poznasz techniki, które mogą zmienic Twoje życie
🌱 zmniejszenie stresu i lepsze radzenie sobie z emocjami.
🌱 poprawa koncentracji i uwagi.
🌱 wsparcie w rozwoju osobistym.
🌱 spokój i równowaga w codziennym życiu.
🌱 poprawa jakości snu.
🌱 zmniejszenie odczuwania bólu.
Zapewniam, że nasze spotkania nie są powiązane z żadną konkretną religią i są dostępne dla wszystkich, niezależnie od ich przekonań czy wiary. Są to techniki mentalne, które mogą być stosowane przez osoby o różnych przekonaniach i wyznaniach. Moim celem jest wspieranie rozwoju osobistego i dobrostanu psychicznego każdego uczestnika, niezależnie od ich światopoglądu czy wiary.
Data: nowe terminy po wakacjacjach niebawem
Godz.: 19:00 do 20:00

Koniecznie daj mi znać, że będziesz na praktyce.
Najbliższy termin Kino Mana II   
pogłębiony kurs masażu Lomi Lomi Nui, skierowany do absolwentów Kino Mana I, którzy już praktykowali i pragną poszerzyć swoje umiejętności, zweryfikować wiedzę i wzbogacić swój warsztat.
Mając ramę masażu i praktykę, można iść dalej, poznać niuanse dotyku, smaczki techniki, zagłębić czucie i rozumienie hawajskiej pracy z energią i ciałem.
Kurs odbędzie się w moim nowym studio, w Warszawie, ul. Lirowa 26 lok U2. Ugoszczę Cię w mojej pięknej, nowej przestrzeni, która dopiero co stworzyłam.
Inwestycja:
2500 zł cena regularna

Po tym kursie otrzymasz dyplom ukończenia Kino Mana I i II

O Lomi Lomi Nui w mediach: przeczytaj

“Sens” maj 2021

Kino Mana I  kurs masażu Lomi Lomi Nui od podstaw, tutaj stawiasz pierwsze Lomi kroki, dostajesz wiedzę od pierwszego oddechu, słowa, ruchu.

Dobrze tę technikę, dobrze poznać 😉 i zaprzyjaźnić się z nią. Pozwolić by umysł zgodził się na odpuszczenie i pozwolił ciału działać. Dostaniesz mocne ramy, by masować, praktykować ten masaż. Nauczysz się całego, podstawowego masażu.

Możesz kontynuować naukę na kolejnym Kino Mana II aby uszlachetnić swój warsztat oraz uzyskać certyfikat. Kończysz dwa moduły, otrzymujesz dyplom.

 

Kino Mana II, zaawansowany kurs masażu Lomi Lomi Nui, skierowany do absolwentów Kino Mana I, którzy już praktykowali i pragną poszerzyć swoje umiejętności, zweryfikować wiedzę i wzbogacić swój warsztat.

Masz już ramę masażu i praktykę, możesz iść dalej, poznać niuanse dotyku, smaczki techniki, zagłębić czucie i rozumienie hawajskiej pracy z enegią i ciałem.

Czy można poznać bardziej ten masaż?

Ja robię to od 15 lat 😊 Doskonale pamiętam jak kolejne KM wpływały na moje życie, emocje i praktykę. Z radością dam Ci więcej mojej wiedzy i doświadczenia, byś mógł wejść na mistrzowską ścieżkę.

Kurs trwa 5 dni, odbywa się w studio Lirowa 26 lok U2, w Warszawie.

Inwestycja: 2500 zł, early bird 2100 zł, przyjdź z przyjacielem otrzymacie dodatkowe 100 zł zniżki

 

Kino Mana I i II, indywidualna nauka, dwa stopnie w jednym kursie.

Indywidualny kurs masażu Lomi Lomi Nui przygotuje Cię tak abyś samodzielnie i z lekkością mógł wykonywać masaż Lomi Lomi Nui. Dzięki intensywnej, indywidualnie nauce, skupię się na Twoich potrzebach, tak aby doskonalić ten obszar, który będziesz chciał, który będzie tego wymagał. Indywidualna nauka trwa siedem dni, sześć dni warsztatu i po około dwóch miesiącach jeden dodatkowy dzień na konsultację abyś mógł(a) utrwalić wiedzę, umiejętności, zweryfikować swoja pracę. Terminy ustalam indywidualnie.
Inwestycja: 6000 zł, przyjdź z przyjacielem otrzymacie dodatkowe 1000 zł zniżki.
Istnieje możliwość dofinansowania nauki ze środków UE 🇪🇺 

LOMI PRACTICE

Spotykamy się by praktykowac masaż Lomi Lomi Nui. Zapytaj o najbliższy termin.
Dla każdego kto skończył choćby KM I. Nie ważne jak wyglądała historia praktyki do tego momentu. Odświeżysz sobie wiedzę i umiejętności, CIAŁO PAMIĘTA 🙂
Spotkanie dla masujących Lomi Lomi Nui. Uczyłe(a)ś się Lomi Lomi Nui i tęsknisz za atmosferą warsztatów. Masz ochotę zanurzyć się w ohanie takich jak Ty.
O matko! Nic nie praktykuję, nic nie pamiętam, tyle czasu minęło od kursu 🙈🙊
Po co to spotkanie?
🪶 By doświadczyć Lomi.
🪶 By dać najpiekniejszy dotyk i z wdzięcznością dostać informację zwrotną.
🪶 By pobyć w środowisku ludzi, którzy nie oceniają, bo tak samo jak Ty pragną dawać i brać.
🪶 By zostać, w końcu, wymasowanym tak jak pragniesz.
🪶 By dzielić sie doświadczeniem.
🪶 By dostać Lomi wsparcie.
🪶 By nacieszyć sie tym co Cię kiedyś zawołało.
🪶 Po prostu, chcesz popraktykować, bo nie masz gdzie, jak…
Czy szewc bez butów chodzi?
Kiedy ostatnio otrzymałe(a)ś dobre Lomi? Na kursie?
Pamiętasz, obiecywałe(a)ś sobie w czasie kursu spotykać się i wymieniać masażami. Pamiętasz radość w sercu i uwolnione ciało? Obiecałe(a)ś!
Masz szanse i możesz dotrzymać słowa.
W czasie spotkania wymienicie sie masażami, uwagami, doświadczeniem, umiejętnościami, wątpliwościami, tym co macie najlepszego. Nakarmicie ciała najlepszym Lomi jakie potraficie dawać. Poznacie się ❤ może zaprzyjaźnicie. Podniesiecie wibracje i uśmiechniecie się do siebie.
Praktykujemy w parach lub trójkach, jeśli będzie dużo chętnych.
Zapraszam Cię do mojej pięknej przestrzeni, każdy Lomiś mile widziany, również od innych nauczycieli.
Będę moderowała spotkanie, trzymała dla Was przestrzeń, energetycznie i zaopiekuję się całą grupą.
Rozpoczniemy wspólnym kręgiem, medytacją, rozmową, poznaniem się, spojrzeniem w oczy. Póżniej centralna część, praktyka, gdyż to practice;) Będziemy się cieszyć sobą i Lomi.
Practice, to naturalna część doskonalenia się w danej dziedzinie, w której odebrałe(a)ś nauki. Np. tancerze, spotykają sie na practice minimum raz w tygodniu. Lomisie, również potrzebują takich spotkań, oczywiście Ci, którzy potrzebują 🙂
Inwestycja:
90 zł – 120 zł
Miejsce: ul.Lirowa 26 lok U2

KOREPETYCJE LOMI LOMI NUI 1:1

🙈 Ukończyłe(a)ś kurs masażu Lomi Lomi Nui Kino Mana I i II ale masz wątpliwości czy Twoje umiejętności są wystarczające?
🙊 Chcesz poznać tajniki pracy innego nauczyciela, mnie 😇, udoskonalić swój warsztat?
🙈 Już bardzo dawno nie masowałe(a)ś a wiesz, że w obecnych czasach możesz wesprzeć swoich bliskich tym wyjątkowym dotykiem, tylko… jak to było?
🙊 Bałe(a)ś się od zawsze rotacji 😳 lub inny aspekt Lomi pozostaje ciągle niewiadomą?
🙉 Przeraża Cię powrót do tego masażu, bo „nic nie pamiętasz”?
Z wielką przyjemnością będę Twoim wsparciem, pomogę, douczę, przywrócę wiarę i pokażę ponownie jak pięknym i prostym jest ten hawajski dotyk 💙
Inwestycja: 300 zł / 1h, 240 zł / powyżej 4h

JA KREATORKA – WARSZTAT DLA KOBIET

Ja kreatorka, kobieta własnego życia, połączona z mocą swojej natury. Czas sobie przypomnieć jaki masz potencjał. Czeka Cię nauka kreowania najlepszego życia, otwarcie się na radość, zdrowie, obfitość, najlepsze relacje miłosne, harmonię w rodzinie, w pracy…
CO JEST OGRANICZJĄCE DLA CIEBIE DZISIAJ?
🙈 Nie satysfakcjonuje Cię Twoje dotychczasowe życie?
🙈 Pewne wzorce pojawiają sie nieustannie w życiu i nie wiesz jak wyjść z błędnego koła?
🙈 Relacje w domu, w pracy, przyjaźni zawodzą?
🙈 Pragniesz miłości i spełnienia ale są dla Ciebie nieuchwytne?
🙈 Ciało krzyczy chorobą o uwagę?
🙈 Obecna praca Cię męczy a Ty czujesz potencjał, jednak nie wiesz jak go kierunkować?
🙈 Chcesz czuć sie ważna, wartościowa?
🙈 Tęsknisz za sobą?
🙈 Chcesz poczuć znowu, jak to jest kreować swoje życie?
🙈 Wiesz, że dłużej nie chcesz tak żyć?
🙈 Dużo trudnych sytuacji Twojego życia doprowadziło Cię do bezsilności?
Świat jest taki jaki myślimy, że jest ❗
Co Ty myslisz o swoim życiu dzisiaj ❓
Prawdą jest, że nasze myśli kreują nasz świat. Wiem to z doświadczenia.
Czy Ty jesteś KREATORKĄ swojego życia ❓
TAK ❗
To mocne i prawdziwe, bo Twoje dzisiaj pokazuje, które obszary życia możesz uzdrowić, bo daje Ci nieustannie możliwośc zmiany ale też możesz poczuć ciężar odpowoedzialności.
🔅 Ten warsztat to okazja do przyjrzenia się sobie gdzie jesteś i czy to co przejawia się w twoim życiu jest dla Ciebie satysfakcjonujące. To idealny moment na zasiewanie NOWEGO.
Co zasiejesz to zbierzesz.
🔅 Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami, sprawdzonymi sposobami na skuteczną kreację. Dam świadectwo, jak zmiana sposobu myślenia zmienia czucie i życie.
Jak osiągać stan flow, jak pozbyć się szkodliwych przekonań,
🔅 Uzdrowisz traumę rodową, która blokuje Cię przed osiągnieciem szczęścia i pełni życia.
🔅 Jako kobieta, twórczyni swojego życia, masz ogromny potencjał swojego ciała, umysłu i energii kobiecej. Poczujesz, zrozumiesz jak dobrze wykorzystywać go w swoim życiu.
🔅 Z pewności, świeżością poczujesz na nowo, że wszystko czego potrzebujesz masz już w sobie.
Kreuj życie, weź za nie odpowiedzialność, zrozum i nie bój się swojej sprawczości, mocy!
Co dzisiaj Cię powstrzymuje, przeszkadza?
Dlaczego tego nie widzisz?
Ponieważ:
🪶 zapomniałaś, zwyczajnie
🪶 jesteś zmęczona i czujesz się niezrozumiana
🪶 ciągle dajesz innym eksploatując się nadmiernie
🪶 nikt Ciebie nie uczył kreacji ani w domu, ani w szkole
🪶 uwierzyłaś w opowieści innych na swój temat i pozwoliłaś aby stały się prawdą o Tobie
🪶 zgubiłaś kierunek w drodze życia
🪶 czujesz niewygodę w jakimś obszarze życia i masz poczucie, że to twoja karma
🪶 Twój umysł szaleje
🪶 Czujesz, że „odziedziczyłaś” ciężar życia po przodkach
W czasie warsztatu będziemy pracować ze sobą (weź ze sobą zeszyt), medytować, uzdrawiać się, łączyć się ze swoim centrum świadomości, duszą, częściami nieświadomymi, intuicją…
Przyjrzysz się myślom, emocjom i nauczysz się kasować niezdrowe przekonania i programy oraz zapiszesz w sobie nowe wzorce byś poczuła KREATORKĘ w sobie. Zrobisz naprawdę dobrą robotę, dla SIEBIE a „przy okazji” to dla swoich bliskich.
CO CIĘ CZEKA:
🌘 Praca wewnętrzna z podświadomością i umysłem świadomym
🌘 Istota kreowania (jak skutecznie kreować, znaczenie i precyzja słowa w kreacji, czym jest intencja)
🌘 Uzdrowienie traumy rodowej. Skuteczna, trwała technika
🌘 Medytacja prowadzona
🌘 Wspierający czas i przestrzeń, moje czułe i pewne prowadzenie
🌘 relaksacja w wibracji dźwięku na zakończenie spotkania
KORZYŚCI JAKICH DOŚWIADCZYSZ:
✨ odnajdziesz drogę do swojej naturalnej mocy i kreacji
✨ pozbędziesz się obciążającego programu rodowego, który blokował Cię w kreacji
✨ usłyszysz siebie prawdziwą w tym momencie życia w którym jesteś,
✨ dostrzeżesz swoją drogę i poczujesz miejsce za którym tęsknisz lub do którego zmierzasz
✨ osadzisz się mocno w sobie, nakarmisz się czułością i miłością
✨ złapiesz dystans do obecnych problemów
✨ poczujesz lekkość, sens i autentyczną możliwość wpływania na swoje życie
✨ doświadczysz spokoju, przejrzystości umysłu, pełni inspiracji w kontakcie ze sobą o jakim marzyłaś.
✨ zabierzesz ze sobą proste narzędzia do wykorzystania na co dzień oraz potężny ładunek miłości, optymizmu i energii. Będzie chciało Ci się chcieć!
Opinia Weroniki po warsztacie:
“Cudowne miejsce, w którym poczujesz się zaproszona, stworzone z prawdziwą miłością. Udział w “Warsztacie dla kobiet” wypełnił mnie poczuciem wiary we własne siły, dodał energii do dalszego planowania i działania. To były niesamowite emocje i odczucia…szczerze polecam każdej kobiecie ❤️
Przy okazji skorzystałam z seansu w Sonorze- i odleciałam ❤️
Dziękuję z całego serca za tę energię☀️
Warsztat odbędzie się w studio ul. Lirowa 26 lok U2, Warszawa Ochota Szczęśliwice.
Inwestycja: 470 zł
Obowiązuje rezerwacja miejsc i bezzwrotna zaliczka w wysokości 170 zł. Skontaktuj się ze mną, potwierdzę dostępność miejsc i wyślę Ci dane do przelewu.
Zapytaj o termin najbliżego warsztatu.

Raz rozpoczęta nauka masażu nigdy się nie kończy. Trwa cały czas, a każde kolejne doświadczenie prowadzi cię coraz głębiej i coraz wyżej. Masaż jest jedną z najbardziej subtelnych sztuk – i nie jest to tylko kwestia doskonałych umiejętności, ale raczej miłości.

Najpierw naucz się techniki. Naucz się jej i … zapomnij o niej. Potem jest już tylko czucie i zgodny z nim ruch. Dziewięćdziesiąt procent pracy wykonuje miłość, a tylko dziesięć technika. Ciało rozluźnia się, czując tylko pełen miłości dotyk – sam dotyk wystarcza. ”  Osho