Kurs Lomi Lomi Nui w Warszawie:

Kurs podstawowy Kino Mana I 22-26.03.2023 informacje

Kurs zaawansowany Kino Mana II 28.04-02.05.2023 informacje

Lomi Healing level up 31.03-03.04 informacje

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

 

HE HALE KE KINO NO KA MANA`O – ciało jest domem dla myśli

Intencyjny rytuał Lomi Lomi Nui, transformujący, harmonizujący, głęboko relaksujący, uzdrawiający pełen akceptacji wspaniały dotyk, który daje prawdziwy kontakt ze sobą, pozwala odpocząć, zatroszczyć się o siebie, zatrzymać się i z refleksją poczuć swoje ciało, emocje, swoje życie. Pełen miłości uniwersalnej, czułości, tworzący przestrzeń do transformacji. To również wyjątkowe doświadczenie dla masażysty, możesz z szacunkiem i miłością, czując, komunikować się z innym człowiekiem. Przestrzeń, którą tworzysz swoimi dłońmi, ciałem, sercem i umysłem obejmuje dosłownie i w przenośni inne istnienie. W czasie tej pięknej praktyki pozwalasz osobie masowanej na odpoczynek, troszczysz się, by zatrzymała się i poczuła z refleksją swoje ciało i swoje życie. Uwalniając napięcia zapisane w mięśniach i skumulowane w stawach otwiera się dostęp do innych przestrzeni istnienia. Intuicyjnie dotykasz, podążasz i wsłuchujesz się w potrzeby Tej/Tego, który Ci zaufał i pozwolił masować swoją świątynię – ciało.

w czasie kursu zgłębiasz:
– techniki masażu Lomi Lomi Nui,
– podstawy tańca Hula i pieśni hawajskich
– automasaż, techniki oddechowe i pracę z własnym ciałem,
– hawajskie medytacji i rytuały,
– masaż żywiołów Kahi Loa,
– filozofię Huny, zbieżnej z założeniami fizyki kwantowej,
– bhp pracy
– przedstawię Ci również inne przestrzenie rozwoju, które doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem, i być może również Tobie pozwolą doskonalić się w wielu obszarach życia.

Główny nacisk kładę na sam masaż to on jest najistotniejszy, technika, poczucie i zrozumienie ciała, bezpieczeństwo obydwu stron, zadbanie o ciało osoby masowanej, jak również masażysty.

Bezpiecznie, w tu i teraz, wprowadzę Cię w świat masażu Lomi Lomi Nui, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałaś/miałeś kontaktu z masażem. Jeśli masz ciekawość i ochotę poznać tę formę pracy z ciałem, by obdarować kogoś bliskiego lub już masujesz i pragniesz poszerzyć spektrum swoich umiejętności o wyjątkowy dotyk Lomi, zapraszam. Poczuj – jeśli chcesz i masz potrzebę pracy z drugim człowiekiem przez uważny dotyk, masaż, jeśli czujesz, że to właśnie Lomi Lomi Nui jest tym narzędziem, zapraszam.
Jestem nauczycielką masażu Lomi Lomi Nui, praktykuję go od 14 lat i jest to fascynująca droga kontaktu z drugim człowiekiem i nieustająca podróż w poznawaniu siebie, swoich przekonań. Lomi Lomi Nui dla mnie to wyjątkowy rytuał. Jestem nauczycielką z powołania, wykształcenia i doświadczenia.

Kursy poprowadzę zgodnie z wytycznymi Aloha International z Hawajów – organizacji promującej i podtrzymującej tę hawajską praktykę na całym świecie.

O Lomi Lomi Nui w mediach:

„Sens” maj 2021

Dwa stopnie w jednym kursie Kino Mana I i II, indywidualna nauka!

Zapraszam na indywidualny kurs masażu Lomi Lomi Nui / warsztat Kino Mana I i II (dwa stopnie) w Warszawie. Przygotuję Cię tak abyś samodzielnie i z lekkością mogła/mógł wykonywać masaż Lomi Lomi Nui. Dzięki intensywnej, indywidualnie nauce, skupię się na Twoich potrzebach, tak aby doskonalić ten obszar, który będziesz chciał, który będzie tego wymagał. Indywidualna nauka trwa siedem dni, sześć dni warsztatu i po około dwóch miesiącach jeden dodatkowy dzień na konsultację abyś mógł(a) utrwalić wiedzę, umiejętności, zweryfikować swoja pracę.

Terminy ustalam indywidualnie.
Istnieje możliwość dofinansowania nauki ze środków UE 🇪🇺 skontaktuj się w tej sprawie.
Inwestycja KM I i KM II łącznie 6000 zł netto

KOREPETYCJE LOMI LOMI NUI

🙈 Ukończyłe(a)ś kurs masażu Lomi Lomi Nui Kino Mana I i II ale masz wątpliwości czy Twoje umiejętności są wystarczające?
🙊 Chcesz poznać tajniki pracy innego nauczyciela, mnie 😇, udoskonalić swój masaż?
🙈 Już bardzo dawno nie masowałe(a)ś a wiesz, że w obecnych czasach możesz wesprzeć swoich bliskich tym wyjątkowym dotykiem, tylko… jak to było?
🙊 Bałe(a)ś się od zawsze rotacji 😳 lub inny aspekt Lomi pozostaje ciągle niewiadomą?
🙉 Przeraża Cię powrót do tego masażu, bo „nic nie pamiętasz”?
Z wielką przyjemnością będę Twoim wsparciem, pomogę, douczę, przywrócę wiarę i pokażę ponownie jak pięknym i prostym jest ten hawajski dotyk 💙
350 zł / 1h, 300 zł / powyżej 4h

NAUKA MASAŻU DLA DWOJGA / DLA PARY

Marzyła(e)ś o tym, by samemu dać ukochanej, ulubionej istocie czuły, pełen miłości masaż ale pojawiły się obawy, czy potrafisz, czy to będzie dobre, bezpieczne? Chciał(a)byś otrzymać piękny dotyk od niej?
Zapraszam Cię z bliską osobą na mały warsztat masażu dla dwojga.
❤ stawiasz na bliskie relacje?
❤ pragniesz nauczyć się prostych, skutecznych technik masażu pod czujnym okiem nauczyciela (mnie)?
❤ poszukujesz sposobu na wartościowe spędzanie wolnego czasu we dwoje?
❤ obecna sytuacja na świecie nakazuje Ci zadbać o siebie i bliskich nie narażając niepotrzebnie nikogo?
❤ nie chcesz iść na kurs dla profesjonalistów, bo ten kierunek Cię nie interesuje?
❤ zawsze chciała(e)ś dać i doświadczyć masażu właśnie od tej osoby?
❤ chcesz wiedzieć jak pomóc, zmniejszyć napięcia i ból, utulić w potrzebie pięknym dotykiem?
Temat kursu:
>> nauka we dwoje, na sobie, nawzajem, prostych, skutecznych, bardzo relaksujących technik masażu
Co zyskasz:
>> nowe praktyczne umiejętności, super spędzony czas we dwoje, dużo radości i błogości
Dla kogo ten warsztat:
>> dla NIEprofesjonalistów ciekawych nowych doświadczeń, otwartych, zainteresowanych tematem, dla tych co chcą najlepsze dawać i brać
Kurs odbędzie się w studio w Warszawie.
Poprowadzę go ja – Joanna Przybyła
Inwestycja: 1000 zł
Czas trwania warsztatu: 5h (najpierw się uczysz, potem relaksujesz 😉 lub odwrotnie)
Termin ustalamy indywidualnie. Jeśli wykupiony jest voucher, czas na zrealizowanie 6 miesięcy.
Bezpieczeństwo, na warsztacie jesteśmy w trójkę, Ty z drugą osobą i szkoląca, czyli ja Joanna 😉
Atut, wspaniały nietuzinkowy podarunek.
Zaproś partnera/partnerkę, dziecko, przyjaciela, rodzica lub dobrego znajomego i zanurz się w przyjemności doświadczania pracy z masażem. Nauczysz dawać i brać, być uważnym i komunikować swoje potrzeby. Baw się, twoje ciało Ci podziękuje.
Jestem przekonana, będziesz bardzo zadowolony(a)!
Będziesz zachwycony(a)!
Zapraszam z serca – Joanna ❤

AUTOLIFTING TWARZY 

Automasaż japoński to uznana metoda liftingu zawierająca refleksologię twarzy, techniki medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych twarzy połączonych z meridianami, japońskiej procedury stymulacji tkanek głębokich (!) i układy limfatycznego.
Za pomocą japońskiego liftingu twarzy wpływasz na poprawę funkcjonowania organizmu (stymulacja punktów i stref odpowiadających narządom wewnętrznym), zmniejszasz napięcia mięśni twarzy i całego organizmu. Aktywizacja układ limfatyczny odtoksycznia organizm. Automasaż jest bardzo relaksujący 🙂 pozwala uzyskać równowagę i dobry stan zdrowia. Najistotniejsze, że to szybkie i skuteczne narzędzie poprawy wyglądu skóry twarzy na co dzień ale również jako zabieg bankietowy przed ważnymi imprezami, spotkaniami.
Szkolenia/warsztaty również dla grup zamkniętych. Istnieje możliwość zorganizowania warsztatu online.
Inwestycja 100 zł – 200 zł
MOC I MAGIA DOTYKU
Temat warsztatu:
Poznanie mocy dotyku, prostych technik masażu, automasażu, które będziesz mógł/mogła wykorzystać dla siebie i bliskich. Nawiązanie kontaktu ze swoim ciałem.
Dla kogo ten warsztat:
Dla wszystkich poszukujących siebie, dla zainteresowanych prostym masażem, dawaniem i odbieraniem dotyku.
Czym nie jest warsztat:
Nie jest kursem masażu dla profesjonalistów. Nie jest warsztatem tantry. Nie będą na nim przekraczane granice, które zaznaczasz. Nie jest kierowany na rozbudzanie erotyki i seksualności, może to nastąpi ale potencjał wykorzystasz w domu 😉
Zapraszam cię na warsztat, gdzie w bezpiecznej przestrzeni poczujesz jak magicznie działa czuły, pełen akceptacji dotyk. Poprowadzę cię tak abyś otworzył(a) się na cud kontaktu z drugim człowiekiem, zrozumiał(a) czym jest praca z ciałem, że masaż możesz dać i brać nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym terapeutą. Poczujesz moc w swoich dłoniach i sercu. Poznasz swoje ciało i jego reakcje na emocje, ułatwi ci to późniejsze funkcjonowanie i odczytywanie co ci służy, czego się boisz, wstydzisz, gdzie pojawiają się napięcia. Przekonasz się, że rozluźniając ciało, rozluźniasz umysł, i w drugą stronę, lekki umysł, to lekkie ciało.
🔘 poszukujesz drogi do poznania i zrozumienia siebie?
🔘 dotyk, masaż są ci obce ale czujesz, że tam kryje się moc i chciał(a)byś jej doświadczyć?
🔘 czujesz, że twoje ciało prosi o zauważenie?
🔘 szukasz inspiracji w swoim życiu?
🔘 jesteś w trakcie psychoterapii, rozwoju, wkraczasz na nową ścieżkę życia i pragniesz nawiązać kontakt z ciałem?
🔘 chciał(a)byś zaufać sobie i drugiemu człowiekowi w bliskim relacji?
🔘 jesteś samotny(a) i pragniesz kontaktu i dotyku?
🔘 czujesz, że wiele tematów masz już przepracowanych i tylko ciało wola o uwagę?
🔘 pracujesz z jogą, tańcem, sportem lub inną aktywnością i chciałbyś dopełnić doświadczenie o inne poczucie w ciele?
🔘 pragniesz poczuć równowagę dawania i brania?
🔘 nauczysz się komunikować swoje potrzeby?
🔘 poczujesz jak dostroić się do drugiego człowieka
Co zyskasz:
Nauczysz się ufać sobie i drugiemu człowiekowi, brać i dawać cudowny dotyk, w radości, akceptacji i szacunku. Zanurzysz się w sobie, w przestrzeni serca i poczujesz, że twoje ciało jest świątynią twojego ducha. Zregenerujesz się, odpoczniesz i doładujesz energetycznie w bezpiecznej przestrzeni, w grupie ludzi z podobnymi potrzebami. Uwolnisz głowę i serce, i otworzysz się na nowe wzbogacające doświadczenia i umiejętności.
Program warsztatu:
>> dla chętnych wschody słońca nad morzem w duchu Aloha i innych rytuałach
>> nauka automasażu całego ciała i twarzy
>> wprowadzenie różnych prostych elementów technik, którymi pracuję od wielu lat, masażu twarzy, głowy, pleców, karku (jak będziecie gotowi, również całego ciała), stóp, shiatsu (japońskiego masażu ciała w ubraniu), technika pinoterapii i inne
>> relaksacje z dźwiękiem i proste medytacje
>> dobra zabawa, relaks
>> praca z podświadomością
>> bonus poprowadzę cię znakomitą techniką abyś odzyskał(a) na stałe wewnętrznego spokój

Raz rozpoczęta nauka masażu nigdy się nie kończy. Trwa cały czas, a każde kolejne doświadczenie prowadzi cię coraz głębiej i coraz wyżej. Masaż jest jedną z najbardziej subtelnych sztuk – i nie jest to tylko kwestia doskonałych umiejętności, ale raczej miłości.

Najpierw naucz się techniki. Naucz się jej i … zapomnij o niej. Potem jest już tylko czucie i zgodny z nim ruch. Dziewięćdziesiąt procent pracy wykonuje miłość, a tylko dziesięć technika. Ciało rozluźnia się, czując tylko pełen miłości dotyk – sam dotyk wystarcza. ”  Osho