Kurs masażu Lomi Lomi Nui

 

Aloha <3
Zapraszam na indywidualny kurs masażu Lomi Lomi Nui / warsztat Kino Mana I i II (dwa stopnie) w Warszawie.
Podczas spotkań będziemy się uczyć masażu Lomi Lomi Nui, podstaw tańca Hula i pieśni hawajskich , technik automasażu, hawajskich medytacji i rytuałów, masażu żywiołów Kahi Loa, filozofii Huny i innych cennych rzeczy, które pozwolą Wam doskonalić się w wielu obszarach życia. Przedstawię Ci również inne przestrzenie rozwoju, które doprowadziły mnie do tego miejsca. Główny nacisk kładę jednak na sam masaż to on jest najistotniejszy, technika, zrozumienie ciała, bezpieczeństwo obydwu stron, zadbanie o ciało osoby masowanej, jak również masażysty.  Przygotuję Cię tak abyś samodzielnie i z lekkością mogła/mógł wykonywać masaż Lomi Lomi Nui. Dzięki intensywnej, indywidualnie nauce, skupię się na Twoich potrzebach, tak aby doskonalić ten obszar, który będziesz chciał, który będzie tego wymagał.
To wyjątkowe doświadczenie dla masażysty, masujesz z szacunkiem, czując, komunikować się z innym człowiekiem, to piękna przestrzeń, którą tworzysz swoim sercem, ciałem i umysłem aby objąć dosłownie i w przenośni inne istnienie.
Jestem nauczycielką masażu Lomi Lomi Nui, praktykuję go od 11 lat i jest to fascynująca droga kontaktu z drugim człowiekiem i nieustająca podróż w poznawaniu siebie, swoich przekonań. Lomi Lomi Nui dla mnie to wyjątkowy rytuał. Jestem nauczycielem z powołania, wykształcenia i doświadczenia.
Kurs poprowadzę zgodnie z wytycznymi Aloha International z Hawajów – organizacji promującej i podtrzymującej tę hawajską praktykę na całym świecie. Po ukończeniu możesz kontynuować naukę masażu Lomi lomi Nui u Susan Pa’inu Floyd – nauczycielki przyjeżdżającej z Hawajów.
Jeśli masz kolegę/koleżankę, przyjaciel/przyjaciółkę z która chciałbyś rozpocząć naukę, pisz! Dwie osoby (nie więcej) to również optymalna nauka.
Terminy ustalam indywidualnie.
Inwestycja 3000 zł netto

Autoliftingu twarzy

Automasaż japoński to uznana metoda liftingu zawierająca refleksologię twarzy, techniki medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych twarzy połączonych z meridianami, japońskiej procedury stymulacji tkanek głębokich (!) i układy limfatycznego.
Za pomocą japońskiego liftingu twarzy wpływasz na poprawę funkcjonowania organizmu (stymulacja punktów i stref odpowiadających narządom wewnętrznym), zmniejszasz napięcia mięśni twarzy i całego organizmu. Aktywizacja układ limfatyczny odtoksycznia organizm. Automasaż jest bardzo relaksujący 🙂 pozwala uzyskać równowagę i dobry stan zdrowia. Najistotniejsze, że to szybkie i skuteczne narzędzie poprawy wyglądu skóry twarzy na co dzień ale również jako zabieg bankietowy przed ważnymi imprezami, spotkaniami.
Szkolenia/warsztaty również dla grup zamkniętych.
Inwestycja 120 zł – 200 zł

Raz rozpoczęta nauka masażu nigdy się nie kończy. Trwa cały czas, a każde kolejne doświadczenie prowadzi cię coraz głębiej i coraz wyżej. Masaż jest jedną z najbardziej subtelnych sztuk – i nie jest to tylko kwestia doskonałych umiejętności, ale raczej miłości.

Najpierw naucz się techniki. Naucz się jej i … zapomnij o niej. Potem jest już tylko czucie i zgodny z nim ruch. Dziewięćdziesiąt procent pracy wykonuje miłość, a tylko dziesięć technika. Ciało rozluźnia się, czując tylko pełen miłości dotyk – sam dotyk wystarcza. ”  Osho