Kurs online numerologii karmicznej z dr Arzu Kabarukhina 

Zaprasza na kurs numerologii, innej niż ta jaką, być może, poznaliście. Język wibracji liczb ma zakodowane wszystkie informacje i wnosi wiele jasności do Twojego życia, wystarczy go poznać. Może to dla Ciebie nowa wiedza, może jedynie uzupełni wachlarz technik poznania i zrozumienia siebie, drugiego człowieka i Wszechświata.

 
Pierwszy raz miałam kontakt z tym systemem numerologii pół roku temu i absolutnie mnie zachwyciły jego możliwości. Prawie przeżyłam szok i niedowierzanie, widząc portret bliskiej mi osoby. Realizując również swoje marzenie, zapraszam Cię serdecznie do uczestnictwa – Joanna <3
 
*** Chcesz odczytać szyfr w swoim osobistym kodzie?
*** Zastanawiają się Cię przyczyny niektórych chorób u różnych ludzi, może u Ciebie?
*** Pragniesz zrozumieć dlaczego jednym ludziom się powodzi, a innym mniej?
*** Zachodzisz, jak to jest, że jedni tworzą szczęśliwe związki inni, o tym tylko marzą?
*** Dlaczego niektórzy śmiało zaczynają od zera, dlaczego ktoś inny boi się utraty?
*** Skąd w jednych wielka odwaga do zmiany, dla innych to skok w przepaść?
 
Temat kursu:
 
> Poznasz system powstały nie tylko na fundamencie numerologii – matematyce, ale również w oparciu o psychologię, fizykę kwantową i geometrię sakralną.
 
Co zyskasz:
 
> Możliwość dekodować informacje o człowieku i jego drodze życiowej na podstawie daty urodzenia, dzięki czemu możesz nauczyć się umiejętnie kierować swoim losem.
 
Dla kogo ten kurs:
 
> Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, a także dla tych, które chcą zmienić swoje życie na lepsze i uniknąć nieprzyjemnych, a często wręcz niebezpiecznych sytuacji. Dla tych, którzy chcą mieć potężne narzędzie do przeżycia swojego czasu w harmonii.
 
Program kursu:
 
>> Karma i prawa wszechświata. Wibracje liczb, czym są cyfry
>> Cyfra – jako język i algorytm programów dotyczących kodu
>> Przeliczanie kodu karmicznego i życiowego. Interpretacja. Teoria i praktyka
>> Programy i naznaczenia. Liczby odzwierciedlone i parne
>> Ograniczenia i praca nad znaczeniem liczb
>>Praktyczne wykorzystywanie wiedzy w pracy, nad różnorodnymi kombinacjami liczb
>> Poznamy nowe interpretacje według tablicy Aleksandrowa (teoria)
 
Kurs odbędzie się za pośrednictwem platformy Skype, na żywo, z tłumaczem na język polski. Będzie możliwość zapisania spotkań. Sześć spotkań po 2,5-3h, jeśli będzie potrzeba grupy, możliwe, że odbędzie się jeszcze jedno spotkanie, wszystko zależy od tego jak przyswajamy wiedzę. W czasie procesu nauki, będą zadawane „prace domowe” aby przyswajać i wdrażać się w proces poznawania nowego języka – wibracji liczb.
 
Kurs poprowadzi autorka systemu Numeroligii Karmicznej, dr Arzu Kabarukhina.
 
Absolwentka Akademii Medycznej, dr psychologii, psychoterapeutka, chirolog, twórczyni i nauczycielka numerologii karmicznej. Prezes katedry numerologii Rosyjskiej Akademii Psychologii, członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologów, Lekarzy i Uzdrowicieli Ludowych, Rosyjskiego Chirologicznego Towarzystwa Naukowego oraz wielu regionalnych stowarzyszeń psychologów i ezoteryków. Kierownik ośrodka rozwoju duchowego „Alfa i Omega” w Rosji i Polsce. Znajduje się na liście najlepszych rosyjskich uzdrowicieli i ezoteryków. Laureatka wielu prestiżowych nagród. Posiada wszechstronne wykształcenie potwierdzone wieloma dyplomami. Arzu w kilkunastoletnich badaniach, stworzyła własną metodę, gdyż numerologia klasyczna nie dawała jej odpowiedzi i sposobu na rozwiązanie problemów.
 
Inwestycja:
1200 zł, płatne przed rozpoczęciem kursu. Jeśli jest mniej niż siedem osób, koszt kursu 1500 zł. Wszystkie dane w wiadomości prywatnej.
W czasie kursu potrzebna będzie książka „Kod Twojego Życia. Numerologia – GPS do sukcesu” Arzu Kabarukihina, koszt 100 zł (+15 zł koszty wysyłki) dla uczestników kursu, regularna cena książki 200 zł. Dodatkowo będzie rozesłany zeszyt ćwiczeń ułatwiający przyswajanie i weryfikowanie zdobytej wiedzy. Pytania kieruj na adres joanna@kalejdoskopth.pl
 
Kurs zaplanowany jest w terminach:
 
30 maja, godz. 9:00 -12:00
31 maja, godz. 9:00 – 12:00
2 czerwca, godz 18:00 – 21:00
6 czerwca, godz 16:00 – 19:00
7 czerwca, godz 16:00 – 19:00
Kolejne kolejne dwa spotkania do ustalenia z grupą z grupą.
 
Jeśli chcesz świadomie kierować swoim życiem, ten kurs jest dla Ciebie.
Jeśli chcesz poznać język cyfr i zacząć żyć na nowo, ten kurs jest dla Ciebie.
Jeśli chcesz mieć osobistego doradcę, numerologię, w wielu aspektach swojego życia, ten kurs jest dla ciebie.
Jeśli chcesz bardziej zrozumieć siebie i innych ludzi, ten kurs jest dla Ciebie.
Jeśli szukasz nowych narzędzi by poczuć wibrację życia, ten kurs jest dla Ciebie.

Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Dwa stopnie w jednym kursie Kino Mana I i II, indywidualna nauka!

 

Aloha <3
Zapraszam na indywidualny kurs masażu Lomi Lomi Nui / warsztat Kino Mana I i II (dwa stopnie) w Warszawie.
Podczas spotkań będziemy się uczyć masażu Lomi Lomi Nui, podstaw tańca Hula i pieśni hawajskich , technik automasażu, hawajskich medytacji i rytuałów, masażu żywiołów Kahi Loa, filozofii Huny i innych cennych rzeczy, które pozwolą Wam doskonalić się w wielu obszarach życia. Przedstawię Ci również inne przestrzenie rozwoju, które doprowadziły mnie do tego miejsca. Główny nacisk kładę jednak na sam masaż to on jest najistotniejszy, technika, zrozumienie ciała, bezpieczeństwo obydwu stron, zadbanie o ciało osoby masowanej, jak również masażysty.  Przygotuję Cię tak abyś samodzielnie i z lekkością mogła/mógł wykonywać masaż Lomi Lomi Nui. Dzięki intensywnej, indywidualnie nauce, skupię się na Twoich potrzebach, tak aby doskonalić ten obszar, który będziesz chciał, który będzie tego wymagał.
To wyjątkowe doświadczenie dla masażysty, masujesz z szacunkiem, czując, komunikować się z innym człowiekiem, to piękna przestrzeń, którą tworzysz swoim sercem, ciałem i umysłem aby objąć dosłownie i w przenośni inne istnienie.
Jestem nauczycielką masażu Lomi Lomi Nui, praktykuję go od 11 lat i jest to fascynująca droga kontaktu z drugim człowiekiem i nieustająca podróż w poznawaniu siebie, swoich przekonań. Lomi Lomi Nui dla mnie to wyjątkowy rytuał. Jestem nauczycielem z powołania, wykształcenia i doświadczenia.
Kurs poprowadzę zgodnie z wytycznymi Aloha International z Hawajów – organizacji promującej i podtrzymującej tę hawajską praktykę na całym świecie. Po ukończeniu możesz kontynuować naukę masażu Lomi lomi Nui u Susan Pa’inu Floyd – nauczycielki przyjeżdżającej z Hawajów.
Jeśli masz kolegę/koleżankę, przyjaciel/przyjaciółkę z która chciałbyś rozpocząć naukę, pisz! Dwie osoby (nie więcej) to również optymalna nauka.
Terminy ustalam indywidualnie.
Inwestycja 3000 zł netto

Autoliftingu twarzy

Automasaż japoński to uznana metoda liftingu zawierająca refleksologię twarzy, techniki medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych twarzy połączonych z meridianami, japońskiej procedury stymulacji tkanek głębokich (!) i układy limfatycznego.
Za pomocą japońskiego liftingu twarzy wpływasz na poprawę funkcjonowania organizmu (stymulacja punktów i stref odpowiadających narządom wewnętrznym), zmniejszasz napięcia mięśni twarzy i całego organizmu. Aktywizacja układ limfatyczny odtoksycznia organizm. Automasaż jest bardzo relaksujący 🙂 pozwala uzyskać równowagę i dobry stan zdrowia. Najistotniejsze, że to szybkie i skuteczne narzędzie poprawy wyglądu skóry twarzy na co dzień ale również jako zabieg bankietowy przed ważnymi imprezami, spotkaniami.
Szkolenia/warsztaty również dla grup zamkniętych.
Inwestycja 120 zł – 200 zł
Warsztaty również online, inwestycja 90 zł – 120 zł

Raz rozpoczęta nauka masażu nigdy się nie kończy. Trwa cały czas, a każde kolejne doświadczenie prowadzi cię coraz głębiej i coraz wyżej. Masaż jest jedną z najbardziej subtelnych sztuk – i nie jest to tylko kwestia doskonałych umiejętności, ale raczej miłości.

Najpierw naucz się techniki. Naucz się jej i … zapomnij o niej. Potem jest już tylko czucie i zgodny z nim ruch. Dziewięćdziesiąt procent pracy wykonuje miłość, a tylko dziesięć technika. Ciało rozluźnia się, czując tylko pełen miłości dotyk – sam dotyk wystarcza. ”  Osho