terapie przez dotyk

 

“Kiedy dotykasz, dotykasz Boga.

Raz rozpoczęta nauka masażu nigdy się nie kończy. Trwa cały czas, a każde kolejne doświadczenie prowadzi cię coraz głębiej i coraz wyżej. Masaż jest jedną z najbardziej subtelnych sztuk – i nie jest to tylko kwestia doskonałych umiejętności, ale raczej miłości.

Najpierw naucz się techniki. Naucz się jej i … zapomnij o niej. Potem jest już tylko czucie i zgodny z nim ruch. Dziewięćdziesiąt procent pracy wykonuje miłość, a tylko dziesięć technika. Ciało rozluźnia się, czując tylko pełen miłości dotyk – sam dotyk wystarcza. ”  Osho

 

Masaż Lomi Lomi Nui

 

Lomi Lomi Nui to masaż wywodzący się z Hawajów. Transformujący, harmonizujący, pełen akceptacji piękny dotyk, który daje prawdziwy kontakt ze sobą, pozwala odpocząć, zatroszczyć się o siebie, zatrzymać się i z refleksją poczuć swoje ciało, swoje życie.

HE HALE KE KINO NO KA MANA`O – ciało jest domem dla myśli.

Masaż nazywany świątynnym, jest świadomym, harmonizującym, uzdrawiającym dotykiem. Pełen uważności i akceptacji pozwala pogłębiać relację z samym sobą i ze światem. W czasie tej pięknej praktyki pozwalasz sobie na odpoczynek, zatrzymanie i poczucie z refleksją swojego ciała i swojego życia. To głęboki, płynny masaż uwalnia napięcia zapisane w mięśniach i skumulowane w stawach. Intuicyjny dotyk, podąża i wsłuchuje się w potrzeby osoby, która zaufała i pozwoliła masować swoją świątynię – ciało.

Masaż olejem ze słodkiego migdała z terapeutyczną aromaterapią DoTerra.

Spotkanie trwa 2h, rozmowa wstępna jest istotnym elementem rytuału, masaż to 1,5h.

2 h /450 zł

-10% dwie sesje 810 zł – do wykorzystania w 1 m-c

-23% cztery sesje 1400 zł  – do wykorzystania w 2 m-ce

 

 

 

O moim Lomi Lomi Nui w mediach:

“Sens” maj 2021:

artykuł tutaj

i tutaj

Masaż gorącymi kamieniami

Bazaltowe gorące kamienie pamiętają energię wulkanu. Rozgrzane, oddają temperaturę zmęczonemu ciału i natychmiast niwelują napięcia, mięśnie głęboko rozluźniają się. Masaż wspaniale odpręża i gwarantuje głęboki, regenerujący sen, jest również idealnym remedium na bóle przeciążeniowe stawów i pleców. Połączenie technik masażu relaksacyjnego z masażem gorącymi kamieniami zapewnia silne rozluźnienie i przywrócenie równowagi w centrach energetycznych człowieka.

40 min / 150 zł,   80 min / 280 zł

 

Marma – masaż energetyczny

Terapeutyczny, energetyczny masaż, w którym delikatnie stymuluję punkty życia „udrażniając” kanały przepływu prany, energii życiowej. Poddając się temu masażowi usuwasz blokady dając siebie możliwość uzdrowienia fizycznego, psychicznego i mentalnego przybliżając do duchowego, świadomego odczuwania siebie. Intensywnie harmonizuje energetykę, pozwala uspokoić niespokojny umysł. Koi nerwy, wycisza emocje. Rekomenduję wykonywać dodatkowo z konchowaniem / świecowaniem uszu, potęguje efekt oczyszczania energetycznego.

45 min / 200 zł 

 

Świecowanie / konchowanie uszu

Naturalna i bardzo skuteczna forma terapii. Metoda znana i praktykowana już w pradawnych kulturach, nasze słowiańskie przodkinie, doskonale go znały i korzystały z jego wyjątkowej skuteczności. Konchowanie i świecowanie uszu jako wspieranie do zdrowia uszu, zatok, górnych dróg oddechowych i harmonizowanie oraz oczyszczanie energetyczne.

30 min +- 10 min / 100 zł

 

Masaż twarzy i głowy – Światło Amaterasu

 

Masaż twarzy i głowy “Światło Amaterasu” to niezwykła praca z emocjami i energetyką człowieka, czerpiąca z bogatej symboliki japońskiej bogini słońca, Amaterasu. W mojej wieloletniej pracy z ciałem, szkoląc się i praktykując, poznałam masaż Tsuboki, Kobido oraz Cosmolifting japoński Sorensen™, które zaprowadziły mnie w zupełnie nowe rejony.

“Światło Amaterasu” to masaż energetyczny, który łączy techniki fizyczne z energetycznym uzdrawianiem, co pozwala na osiągnięcie głębokiej równowagi ciała i ducha. Doskonała praca z powięzią, strukturą, która przechowuje wszystkie nasze doświadczenia, traumy i emocje, umożliwia ich uwolnienie podczas zabiegu. Masaż zawiera refleksologię twarzy oraz techniki medycyny orientalnej, wykorzystując punkty neuro-odruchowe twarzy połączone z meridianami.

Na twarzy znajduje się wiele punktów marma, co pozwala usuwać stres, napięcie z ciała i umysłu, rozluźniając zablokowane energetycznie miejsca i umożliwiając swobodny przepływ energii życiowej. Dzięki temu masażowi przywracamy zdrowie do życia lub, jak wolisz, życie do zdrowia. To piękna podróż, czasem nawet duchowa, która przynosi równowagę i wewnętrzny spokój.

Skutkiem ubocznym masażu “Światło Amaterasu” jest efekt przeciwstarzeniowy, co sprawia, że Twoja twarz zyskuje młodszy i bardziej promienny wygląd. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowych właściwości tego masażu, który przynosi relaks i regenerację, a także głębokie połączenie z własnym źródłem energii.

Wykonywany wcześniej, przeze mnie, cosmolifting został wyróżniony w Vogue.

60 min / 250 zł 

Absolutny relaks

 

Magiczny,  powolny i uważny dotyk przenosi w inny wymiar przyjemności. Natychmiastowe odprężenie wprowadza w głęboki stan relaksu  ciało i umysł. Koi nerwy i redukuje stres. Wpływa na wiele układów, limfatyczny, hormonalny, krwionośny i ośrodkowy układ nerwowy, regenerujesz i uzdrawiasz się w błogim stanie uwolnienia.

Masaż olejem ze słodkiego migdała z terapeutyczną aromaterapią DoTerra

60 min / 250 zł,  90 min / 300 zł

 

 

Refleksologia Stóp

Wschodnia tradycja uzdrawiania, wykorzystuje  od pond pięciu tysięcy lat charakterystyczny masaż stóp do usprawniania funkcjonowania ciała człowieka. Stymulacja odpowiednich punktów na stopach, korespondujących z układami i narządami organizmu doprowadza organizm do równowagi. Zabieg szybko i skutecznie przywraca harmonię i siły witalne.

50 min / 200 zł

 

Pinopresura

 

Oryginalny, nieinwazyjny system terapeutyczny / rehabilitacyjny łączący techniki dalekowschodniej akupresury i akupunktury, uzupełniony elementami terapii wiscelarnej i powięziowej a także ogromnej wiedzy o człowieku w ujęciu holistycznym.

Terapia zapewnia odreagowanie psychologiczne i nerwowe, likwiduje napięcia stresowe obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, wzbudza utracone przewodnictwo nerwowe, działa odtruwająco i odkwaszająco na cały organizm. Terapia pinami reguluje układy trawienny, krążenia, oddechowy, endokrynny, wydalniczy, rozrodczy i naturalnie reguluje organizm człowieka.

30 min / 120 zł