„Kiedy dotykasz, dotykasz Boga.

Raz rozpoczęta nauka masażu nigdy się nie kończy. Trwa cały czas, a każde kolejne doświadczenie prowadzi cię coraz głębiej i coraz wyżej. Masaż jest jedną z najbardziej subtelnych sztuk – i nie jest to tylko kwestia doskonałych umiejętności, ale raczej miłości.

Najpierw naucz się techniki. Naucz się jej i … zapomnij o niej. Potem jest już tylko czucie i zgodny z nim ruch. Dziewięćdziesiąt procent pracy wykonuje miłość, a tylko dziesięć technika. Ciało rozluźnia się, czując tylko pełen miłości dotyk – sam dotyk wystarcza. ”  Osho

 

Masaż Lomi Lomi Nui

 

Lomi Lomi Nui to masaż wywodzący się z Hawajów. Transformujący, harmonizujący, pełen akceptacji piękny dotyk, który daje prawdziwy kontakt ze sobą, pozwala odpocząć, zatroszczyć się o siebie, zatrzymać się i z refleksją poczuć swoje ciało, swoje życie.

Masaż nazywany świątynnym, jest świadomym, harmonizującym, uzdrawiającym dotykiem. Pełen uważności i akceptacji pozwala pogłębiać relację z samym sobą i ze światem. W czasie tej pięknej praktyki pozwalasz sobie na odpoczynek, zatrzymanie i poczucie z refleksją swojego ciała i swojego życia. To głęboki, płynny masaż uwalnia napięcia zapisane w mięśniach i skumulowane w stawach. Intuicyjny dotyk, podąża i wsłuchuje się w potrzeby osoby, która zaufała i pozwoliła masować swoją świątynię – ciało.

HE HALE KE KINO NO KA MANA`O – ciało jest domem dla myśli.

2 – 2,5 h / 350 zł,      90 min / 470 zł – „na dwa serca”/”na cztery ręce”

 

Cosmolifting japoński SorensenTM

 

To uznana metoda anti-aging zawierająca refleksologię twarzy, techniki medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych twarzy połączonych z meridianami, japońskiej procedury stymulacji tkanek głębokich i układy limfatycznego. To skuteczny, bezpieczny i w 100% naturalny masaż liftingujący twarzy.

Regularne wykonywanie tego masażu wygładza owal twarzy, spłyca zmarszczki wokół oczu i na czole, skóra staje się świeża, dotleniona i odżywiona.

Za pomocą japońskiego liftingu twarzy wpływasz na poprawę funkcjonowania organizmu (stymulacja punktów i stref odpowiadających narządom wewnętrznym), zmniejszasz napięcia mięśni twarzy i całego organizmu. Aktywizacja układ limfatyczny odtoksycznia organizm. Japoński lifting jest bardzo relaksujący, pozwala uzyskać równowagę i dobry stan zdrowia. Najistotniejsze, że to szybkie i skuteczne narzędzie poprawy wyglądu skóry twarzy na co dzień  ale również jako zabieg bankietowy przed ważnymi imprezami, spotkaniami.

Cosmolifting w Vogue

60 min / 200 zł

Ekskluzywną opcją jest cosmolifting japoński z 24 – karatowym złotem, niesłychanie aktywnym składnikiem.  Spektakularny efekt odmłodzenia skóry twarzy, która staje się jeszcze bardziej gładka i sprężysta. Au działa silnie anti-aging, dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zwalcza wolne rodniki i jest wchłaniane do najgłębszych warstw skóry.

60 min / 320 zł

 

Absolutny relaks

 

Magiczny,  powolny i uważny dotyk przenosi w inny wymiar przyjemności. Natychmiastowe odprężenie wprowadza w głęboki stan relaksu  ciało i umysł. Koi nerwy i redukuje stres. Wpływa na wiele układów, limfatyczny, hormonalny, krwionośny i ośrodkowy układ nerwowy, regenerujesz i uzdrawiasz się w błogim stanie uwolnienia.

60 min / 200 zł,  90 min / 240 zł

 

 

Refleksologia Stóp

Wschodnia tradycja uzdrawiania, wykorzystuje  od pond pięciu tysięcy lat charakterystyczny masaż stóp do usprawniania funkcjonowania ciała człowieka. Stymulacja odpowiednich punktów na stopach, korespondujących z układami i narządami organizmu doprowadza organizm do równowagi. Zabieg szybko i skutecznie przywraca harmonię i siły witalne.

50 min / 150 zł

 

Masaż gorącymi kamieniami

Bazaltowe gorące kamienie pamiętają energię wulkanu. Rozgrzane, oddają temperaturę zmęczonemu ciału i natychmiast niwelują napięcia, mięśnie głęboko rozluźniają się. Masaż wspaniale odpręża i gwarantuje głęboki, regenerujący sen, jest również idealnym remedium na bóle przeciążeniowe stawów i pleców. Połączenie technik masażu relaksacyjnego z masażem gorącymi kamieniami zapewnia silne rozluźnienie i przywrócenie równowagi w centrach energetycznych człowieka.

60 min / 220 zł,   90 min / 260 zł

 

Pinopresura

 

Oryginalny, nieinwazyjny system terapeutyczny / rehabilitacyjny łączący techniki dalekowschodniej akupresury i akupunktury, uzupełniony elementami terapii wiscelarnej i powięziowej a także ogromnej wiedzy o człowieku w ujęciu holistycznym.

Terapia zapewnia odreagowanie psychologiczne i nerwowe, likwiduje napięcia stresowe obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, wzbudza utracone przewodnictwo nerwowe, działa odtruwająco i odkwaszająco na cały organizm. Terapia pinami reguluje układy trawienny, krążenia, oddechowy, endokrynny, wydalniczy, rozrodczy i naturalnie reguluje organizm człowieka.

30 min / 100 zł

 

Shiatsu

Holistyczna terapia wywodząca się z Japonii, dedykowana jest młodym i starszym, aktywnym sportowo i tym mniej. Polega na uciskaniu palcami i całymi dłońmi szlaków energetycznych, określonych punktów na ciele. Shiatsu równoważy energię Qi płynącą w meridianach. Harmonizując przeciwstawne a zarazem uzupełniające się energie Jin i Jang, znacząco  polepsza jakość życia wpływając na strefę psychiczną i emocjonalną, niweluje napięcia i pobudza układ odpornościowy.

60 min / 170 zł